Počasí Rimini


Patří pod křídla oblíbené Benátské riviéry na severním pobřeží Itálie. Město Rimini je známé zejména svou dlouhou turistickou sezónou. Přívětivé teploty si tu lze užít od konce května až do poloviny září.

Rimini je splněným snem každého milovníka pláží. Svou náruč vám nabízí více než 15 kilometrů písku a drobného štěrku, kde si místo k odpočinku najdete opravdu každý. V těsné blízkosti pláží pak vyrůstají četné hotely, penziony, kavárny a restaurace. Rimini je proslavené svým skvělým vínem i chutnou středomořskou kuchyní. Tedy vším, co pro správnou dovolenou zalitou sluncem potřebujete.

Aktuální počasí v dalších turistických destinacích

None found

A až vás pobyt pod sálajícím sluníčkem omrzí, vyrazte do okolí za krásnou přírodou nebo zajímavými historickými památkami. Krásné jsou například Benátky nebo Bibione se svou domáckou atmosférou. K mání je i několik přírodních treků, cyklostezky nebo celá řada vodních sportů. Stačí si jen vybrat z bohatého menu.

Skvělým tipem na výlet je také malinký státeček San Marino, ve kterém se nachází mnoho antických a středověkých památek.


Rezervace ubytování v Rimini


Booking.com

Dovolená v Rimini